Dodany 2026-06-25, 11:14 przez Funnyzmot19
Tęsknię za Katarzyną  BD ❤️🤤
Dodany 2026-06-25, 08:17 przez Funnyzmot19
witam, prowadzicie rekrutację? Zgłaszałem się :)ile mniej więcej się czeka na odpowiedź?
Dodany 2026-06-25, 08:41 przez ulyssenardin
@Funnyzmot19:  zacznij od paska na dole ekranu a konkretnie od przycisku "praca" a jeśli już to zrobiłeś i odp nie przyszła to znaczy, że masz szukać gdzie indziej 
Dodany 2026-06-25, 11:40 przez napascior
@Funnyzmot19:  ogólnie moim zdaniem, to redakcja powinna wysyłać kandydatom powiadamianie że się nie dostali, dla nich to chwila a człowiek przynajmniej będzie wiedział na czym stoi i nie będzie czekać wieczność