Added: 2026-06-25, 08:17 by Funnyzmot19
witam, prowadzicie rekrutację? Zgłaszałem się :)ile mniej więcej się czeka na odpowiedź?
Added: 2026-06-25, 08:41 by ulyssenardin
@Funnyzmot19:  zacznij od paska na dole ekranu a konkretnie od przycisku "praca" a jeśli już to zrobiłeś i odp nie przyszła to znaczy, że masz szukać gdzie indziej