Snowboard na łóżku (Remastered) / Epizod 67 Instruktor

Zapraszamy na nową wersję filmu z Moniką. Monika w czasie świątecznego pobytu w Zakopanem poznała fajnego faceta. Niestety nie zdążyła go poderwać. Teraz dowiedziała się, że znajomy właśnie przebywa w Warszawie, więc postanowiła się z nim umówić. Musiała jednak znaleźć jakiś sposób, bo głupio jej było tak po prostu zadzwonić i zaprosić go do domu. Facet jest instruktorem narciarstwa i ten fakt za radą przyjaciółki Monika postanowiła wykorzystać. Co prawda od lat jeździ na desce, ale wpadła na pomysł, aby udać, że dopiero kupiła sobie deskę i potrzebuje kilku lekcji jazdy na snowboardzie. Zaprosiła Andrzeja do domu, który nieświadomy podstępu zjawił się u Moniki. Po krótkiej rozgrzewce Andrzej chciał zastosować ćwiczenia z równowagi, ale Monika tak pokierowała akcją, że zamiast jazdy na desce cała lekcja skończyła się jazdą na stojącym dyszlu instruktora.

Ocena filmu: 94%

47 3

Oddanych głosów: 50

Cena: 15 pkt
Rozdzielczość: 3840x2160
Czas trwania:00:30:44
Data dodania: 2023-12-31
Pokaż więcej Pokaż mniej

Komentarze

Zaloguj się żeby dodać komentarz
  • Dodany 2024-01-02, 16:43 przez newman82🍺
    Mało było zwolenników Moniki po jej powrocie. Bynajmniej. Powiedzcie wprost, po operacjach. Natomiast dziewczyna wróciła, zrobiła głupotę z tymi operacjami, to fakt. Ale stała się ofiarą polskiego hejtu w polskim Internecie. Wtedy to się jeszcze tak nie nazywało, ale tak było. Wylała się na Nią fala pomyj i polskiego hejtu. O niewybrednych propozycjach polskiej patologii z Internetu przez grzeczność nie wspomnę. Że gdyby wzięła jakieś narkotyki to by lepiej grała. Zdaniem inteligencji z polskiego Internetu. Tak to było.
  • Dodany 2023-12-27, 18:37 przez PanAdolf94
    i z tego miejsca pozdro dla wszystkich, którzy zachwycali się urodą Moniki po jej powrocie. Zobaczcie sobie jak o wiele lepiej wyglądała przed korektami