Added: 2026-06-27, 00:05 by Daaaron
Dialogi. Czy kojarzycie moze które filmy zawierają cokolwiek z dialogi fajniejszymi od dziewczyn? Bella dona czasem fajnie nakręca. Ale w 99% filmów dziewczyny to niemowy. Podpowiecie ktore maja jakis dialog dziewczyn;)?
Added: 2026-06-27, 13:11 by ulyssenardin
@Daaaron:  a ty masz fetysz dialogu? 
Chyba nie ten adres, tu iskrę do trzepu trzepu użytkownicy nie biorą że "słowa" tylko bardziej z czynu (ew. z nagości). 
Polecam jakieś forum o poezji ...
Added: 2026-06-27, 15:49 by archaniol
@Daaaron:  Bella doris, Kasia U, Nadine belle, Black Rose
Added: 2026-06-27, 18:04 by franki_1985VIP
@Daaaron:  Brzoskwinka
Added: 2026-06-27, 19:30 by bziu
@ulyssenardin:  "Polecam jakieś forum o poezji" napisał gość który dwa posty niżej bawił się w Norwida. Dla wyjaśnienia ten post wygląda jak krótki wiersz .
Added: 2026-06-28, 10:10 by cortezz
@bziu:  Bo Gościu nie ma w życiu nic innego do roboty jak komentować każdy post.
Obojętnie kto i co by tu napisał to i tak zostanie skrytykowany przez tego użytkownika 😉
Added: 2026-06-28, 12:02 by ulyssenardin
@bziu:  To bardzo ważne stwierdzenie bziu, ba!
KLUCZOWE!!!
Widzisz, napisałem tak jak napisałem albowiem miałem powód; mianowicie tutaj na blogu … tfu, tutaj na forum … nie … oh!
Wiem wiem …
TUTAJ NA MIKROBLOGU forma pisana jest prawie jedyną formą a zapewne jedyna licząca się w przekazie bo co prawda istnieję możliwość załadowania jpg-ów, mało tego skąpe trzepikonie domagają się jpg-ów bo mało im pod filmami a tu by się fapfapało lecz na koniec dnia liczy się co tu pisze.
W przekazie audiowizualny zaś dominuję obraz i dźwięk, taki dźwięk trochę mniej „od słów” i trochę bardziej od odgłosów guturalnych: „aaahhh”, „ooohhh”, „iiihhhh” i inne samogłoski.
Z tego tytułu zupełnie na próżno postujący który dał zaczyn do tej debaty wyszukuję wielkich i epickich dialogów w biedaporno, na próżno poszukuje również tutaj albowiem większość uczestników forum … i daj z tym forum … PRZEPRASZAM! MIKROBLOGU!
No więc większość uczestników mikroblogu a zapewne ci od łajna sekularyzowanego o zakonnicach wyraża się prostymi zdaniami, właściwie rzadko wyraża się pełnymi zdaniami, dlatego po pięknych dialogach odesłałem i dalej odsyłam na blog o poezji (ciekawy czy tamten też mikro?!?!) i pozdrawiam jego uczestników.
Added: 2026-06-28, 12:40 by ulyssenardin
@cortezz:  Brawo cortezzz
BRAWO!
Added: 2026-06-28, 13:38 by KaroL_36
Ja uważam,że temat spoko, nawet jak chłopaki dochodzą, to aktorki powinny mówić, a nie siedzą cicho 
Added: 2026-06-28, 15:16 by ulyssenardin
@KaroL_36:  powinny Karolku ... powinny 
Added: 2026-06-28, 20:50 by bziu
@ulyssenardin:  Tak, nie ma co się spodziewać wielkich dialogów, ale zakładam, że jakieś są czasami. Natomiast tu jeszcze padło niefortunnie sformułowane  pytanie "Czy kojarzycie moze które filmy zawierają cokolwiek z dialogi fajniejszymi od dziewczyn?". Pomijając dosłowną interpretację zdania, że to mają być dialogi fajniejsze od dziewczyn czyli np. twojej "ulubionej" Kluseczki  rozumiem, że te dialogi nie muszą być " wielkie i epickie" . Tu chyba należało mu podać jakiś tytuł albo przynajmniej nie nawijać o trzepaniu i odsyłać na fora o poezji nawet jeśli ma niegroźny "fetysz dialogów". To jednak nie ta sama liga co ci dwaj zostawieni przez swoich starych w jakimś klasztornym bidulu i mając coś nie tak pod kapturem. Mam złośliwie nadzieję, że na tym blogu znajdzie się jakiś specjalista od poezji i zaroi się tu od tego typu wątków zaczynając np. od zakwestionowania, tego, że dwa posty niżej doszukałem się "podmiotu lirycznego" i strof. Przy okazji coś mi świta, że to ty pytałeś czy jedna z aktorek będzie wydawać dźwięki czy nadal będą filmy nieme? Złośliwie zasugerował bym wprost, że masz fetysz "odgłosów paszczowych" i bez tych odgłosów te filmy są dla ciebie nie do przyjęcia. Ale nic nie sugeruję.
Wracając do dialogów to były głównie takie które na poczekaniu tworzył Rafał z kolegami. Gdzieś gadali o ptasiej grypie. Albo koleś pochwalił dziewczynę słowami "masz fach w ustach" na co ona odparła, "co to znaczy"? Takie dialogi raczej nie "nakręcają". Jak miałyby nakręcać skoro ja tu o męskich dialogach a pytanie było o panie. Już wiem Magda Polak ta to miała gadane konia nie zwalisz ale może się pośmiejesz.
Życzę wszystkim chłodnego wieczoru.
Added: 2026-06-28, 20:56 by bziu
@cortezz: No to postaram się dać mu więcej postów do komentowania o ile przez moderację przepchnę. :D