Hej kotku, tu twoja Madzia / Epizod 82 Magda

Magda bardzo lubi łóżkowe igraszki. I wie jak ci zrobić dobrze. Przekonaj się o tym oglądając film z jej udziałem. Zapraszamy.

Ocena filmu: 86%

Oddanych głosów: 430

Cena: 3 pkt
Rozdzielczość: 1920x1080
Czas trwania:00:14:47
Data dodania: 2015-10-26
Pokaż więcej Pokaż mniej

Zdjęcia epizodu

Komentarze

Zaloguj się żeby dodać komentarz
 • Dodany 2022-06-27, 22:22 przez dominik.klebis92
  Oj Madzia ,powiem Ci że Ty to potrafisz rozpalić :) Wie któś coś o Pani Madzi ??Można ją znaleźć gdzieś w necie ??
 • Dodany 2016-04-14, 23:27 przez nsk101
  Zgadzam się pod pewnymi względami z komentarzem wystawionym przez "casting", tj. z tym, że faktycznie w produkcjach pojawiają się czasami w kadrze lampy oświetleniowe. To rozprasza uwagę widza i drażni. Niektóre aktorki rzeczywiście patrzą przez większość czasu poza obiektyw, tylko od czasu do czasu zerkając w stronę operatora. Robią to tak jakby chciały zapytać co mają dalej robić. To też rozprasza uwagę od filmu. Co do dziewczyn to nie tylko Kasia Bella Donna jest super w tym co robi, jest też kilkanaście innych dziewczyn które wg mnie nadają się wyśmienicie do tego typu produkcji, np Agnieszka Wa, Aisha, Ania F, Ania I, Karolina F, Majka C, Nikita i kilka innych. Są przy tym urodziwe. Przydałoby się też aby aktorki ubierały się w trochę lepsze ciuszki, częściej miały na sobie pończochy czy szpilki. Wtedy wg mnie byłoby to bardziej realne i podniosło poziom estetyki produkcji. Ale i tak Wasze filmy mi się podobają. Szkoda, że aktorki po pewnym czasie nie pojawiają się w następnych produkcjach tylko gdzieś znikają :( Pozdrawiam Redakcję xes.pl, aktorki i aktorów.
 • Dodany 2016-03-22, 17:41 przez maestro666
  Madziu jesteś śliczna, czekamy na nowy film!
 • Dodany 2016-03-22, 09:39 przez Remot
  Czy ta aktorka jeszcze występuje ? <span>XES.pl: Nie.</span
 • Dodany 2015-10-27, 20:15 przez casting
  No niestety ale opinia ode mnie nie będzie należeć do tych najlepszych i najbardziej przychylnych w serwisie. O ile nie dyskutuje się o gustach o tyle jakiś poziom chociażby europejski po tylu latach kręcenia powinniście mieć. W produkcjach jest coraz gorzej. Wyglądają one jakbyście pchali cokolwiek aby tylko ludzie mieli za co zapłacić, przykre. Dziwie się kto to kręci skoro nie ma sobie nic do zarzucenia, ale to wasz biznes - ja tylko pisze komentarz. Przejdę do meritum. To już nie chodzi o amatorskie zabarwienie ale o kicz... Śmierdzi kiczem. Dziewczyny non stop patrzą poza obiektyw co jest jednoznaczne z tym że nie chcą rozpalić widza tylko zarobić udawaniem... Zależy im nie na przyemności widza, tylko na udawaniu że oni=aktorzy mają z tego przyjemność - jak widać i to im się nie udaje. Te teksty i dialogi są bezsensowne. Wasze ostatnie filmy zaczynają być prześwietlone...niestety za dużo światła. Kiedy budujecie scenografię, dbajcie o to żeby nie było w kadrach lamp - bo to kolejny cios. Droga redakcjo, jeśli macie problem z takimi rzeczami to chętnie wam pomogę - wystarczy że się odezwiecie. Piszecie że do filmów są scenariusze - to dlaczego aktorzy patrzą na operatora (dosłownie w każdym filmie) ? Dlaczego nie wuczą się dialogów i nie oddadzą sie grze aktorskiej ? Toxic ma za sobą liczne spektakle i szkołę aktorksą więc nie mogę się do niego przyczepić, do innych panów również ale oni są maszynkami do pieprzenia i nie mają wiele do powiedzenia przy budowaniu napięcia. To kobiety mają kusić, wodzić i rozpalać zmysły a wszystko na obecną chwilę jest posne i ogląda się jak flaki z olejem. Jak ktoś nie widział cipki i kutasa i jest tu po raz pierwszy to pewnie nie dostrzeże tego co ja ale chciałbym żeby te polskie produkcje naprawdę zaczęły powalać a nie stały w miejscu od lat. Pozdrawiam wszystkich aktorów i być może do zobaczenia przy wódeczce i lepszym scenariuszu bo gra katorów to podstawa ;) Jedynie po Kasi B.D. można powiedzieć że ma temperament do tego typu filmów - jest 100 % w moim typie. Pozdrawiam Cię Kaśka.
 • Dodany 2015-10-26, 20:39 przez nikrol❄️
  Według mnie najładniejsza obecnie na xes.pl Dla takiej dziewczyny rzuciłbym wszystko i został aktorem porno :)
 • Dodany 2015-10-26, 17:07 przez sotn
  Fajna Magda :) i te jej stopki :))